niedziela, 23 czerwca 2013

ADMINISTRACJA

Cokolwiek tylko chodzi Wam po głowie. Pytania, skargi, prośby o urlop, zaklepywanie wizerunków oraz wolnych postaci - to jest zakładka, pod którą najszybciej uzyskacie odpowiedź od Administracji. 

25 komentarzy:

 1. Zgodnie z prośbą o zgłaszanie się tutaj (xD) - czy mogę zmienić imię Emeline? Nazwisko pozostawiłabym takie samo (z racji tego, iż istnieje jeszcze Lily).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja też odpowiem tutaj, żeby nie było :) Tak, możesz zmienić zgodnie z regulaminem. Powiedz nam tylko, na jakie, żebyśmy mogli to zanotować.

   Usuń
  2. Zmieniłam na Gwen, co zresztą widać po nicku. Proszę też o zarezerwowanie wizerunku Emilie Nereng.
   Tak poza tym w regulaminie (punkt 7 postaci) jest błąd - powinno być "nazwisko" a nie "nazwisku" :)

   Usuń
  3. Okej, wszystko zapisane. Dzięki za uwagę, już sama zmieniłam przed momentem, bo ten błąd wyłapałam. :)

   Usuń
 2. Po ile lat mają wolne postacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest opcjonalne. Jeśli zajmują jakieś stanowisko, to oczywiście nie mogą być świeżakami, najlepiej seniorami lub juniorami.
   W przypadku rodzeństwa, jest to do dogadania.
   Nie chcieliśmy nikomu narzucać z góry wieku postaci.

   Usuń
 3. Trzeba dokładnie trzymać się każdego stworzonego powiązania czy z danym autorem można nieco je zmienić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dozwolone są lekkie modyfikacje, ale raczej nie jesteśmy temu przychylni. Można natomiast dodać coś od siebie do powiązania.

   Usuń
  2. Szkoda rezygnować z postaci, jeśli jedno powiązanie nie odpowiada.

   Usuń
  3. Dobrze, jeśli się podpiszesz i wskażesz, które powiązanie Ci nie odpowiada to pomyślimy co zrobić. W innym przypadku mam związane ręce i nie mogę Ci pomóc.

   Usuń
 4. Postać wolna
  Lukas Dorian Gray *
  18 lat
  Urodzony i wychowany w Anglii. Bogaty dzieciak z bardzo dobrego domu. Zawsze miał wszystko czego chciał. Pieniędzy szastał na prawo i lewo. Mógł sobie pozwolić na wszystko o czym kiedykolwiek tylko sobie zamarzył. Wszystkiego próbował. Jedyne czego nie zaznał prawdziwej miłości lecz nie żałuje tego. Uważa, że dobrze się stało, że nigdy nikogo nie kochał, bo z miłością są same problemy.
  Jego kłopoty zaczęły się wraz z dniem kiedy jego ojciec zbankrutował i musieli utrzymywać się tylko z pensji matki. Wtedy tez trafił na producenta reality-show „Big Brother”, który zaproponował mu rolę w swoim serialu. Luke bez większego zastanowienia się zgodził.
  Już podczas pierwszych dni pokazał na co go stać. To on był głównym pomysłodawcą wszystkich złych uczynków. Alkohol, seks, narkotyki. Ku ogólnemu zdziwieniu Luke nie pali i nie ma takiego zamiaru. Zapach dymu papierosowego nie działa na niego zbyt dobrze. Do jego najgorszego uczynku należało publiczne pokazanie nagich zdjęć jednej ze swoich koleżanek z programu. Dziewczyna się załamał, chłopak miał wyrzuty sumienia, a producenci byli wniebowzięci, bo w końcu coś zaczęło się dziać. Program zyskał na popularności.
  Powiązania:
  Erika Molin – sam nie wie co łączy go z tą dziewczyną. Poznali się kiedy oboje byli w angielskiej odsłonie „Surowych rodziców”. Razem trafili na wieś i musieli sobie jakoś radzić. Między nimi doszło nawet do kilku incydentów, których producenci nie pokazali publicznie. Drugi raz spotkali się na planie „Big Brothera”. Tam ich znajomość potoczyła się w zupełnie innym kierunku niż oboje myśleli. Erika sprawiała wrażenie jakby chciała czegoś więcej niż zwykłego, bez zobowiązującego romansu. Luke natomiast starał się ją od siebie odtrącić, bo nie mógł pozwolić, by ktoś go kochał.
  W dniu kiedy Erika powiedziała, że wraca co Chicago poczuł dziwny ucisk. Przez wakacje mu jednak minęło i już zdążył zapomnieć o rudowłosej dziewczynie. Dopiero pod koniec wakacji jego rodzice oznajmili mu, że wyprowadzają się do Chicago, gdyż tam jego ojciec dostał pracę.
  Jak wielkie było jego zdziwienie kiedy z okna swojego pokoju zobaczył rudowłosą. Najpierw myślał, że go wzrok myli. Lecz kiedy zobaczył ją na szkolnym korytarzu, to miał pewność. Erika Molin na nowo zagościła w jego życiu, a mu wcale to nie odpowiada.
  Proponowany wizerunek: Hayden Christensen, Gregg Sulkin *
  *Można zmienić lecz proszę o poinformowanie mnie o tym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pracuję właśnie nad kartą Stevena Malcolma, jeśli można to imię zmieniam na Stanley. Mała zmiana, ale jakoś mi po prostu lepiej 'bangla' ]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W porządku. W takim razie, tak dla informacji innych, Steven to Stanley, a Stanley z wolnych postaci to Steven :)

   Usuń
 6. Ja chciałam zgłosić urlop do dnia 17 lipca z powodu wyjazdu. Oczywiście po tym terminie obiecuję wrócić i wziąć się na nowo do pracy. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam. :3

  Nicholas Sykes

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjęliśmy do wiadomości, udanego wyjazdu!

   Usuń
 7. Proszę o usunięcie mnie z autorów. Przez dłuższy czas próbowałam zmierzyć się z napisaniem karty Gwen, ale po przeczytaniu powiązań nie potrafiłam wczuć się w jej postać (ze zbyt wieloma spała na mój gust). Dziękuję bardzo i przepraszam za kłopot.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za informację, nic się nie stało, postacie są już zwolnione.

   Usuń
 8. Witam szanowną administrację. Podjęłam się prowadzenia Jake'a, ale nie odpowiada mi jego buźka. Czy istniałaby możliwość zmiany wizerunku? Szczerze nie znoszę tego gościa z PLL.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak było mówione, ale powtórzę na przyszłość: można zmieniać wizerunki postaci, zgodnie z regulaminem.

   Usuń
  2. [ A więc zamiast pana z PLL będzie Gaspard Ulliel ]

   Usuń
 9. Współpraca? Dodajemy do linków na stronie głównej lub w zakładce.
  www.pics4you0.blogspot.com
  Zbiór zdjęć i gifów pomocnych przy tworzeniu kart postaci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedzieliśmy na blogu pod zakładką Współpraca :)

   Usuń